عنوان کامل نشریه پژوهش نامه مدیریت تحول
شاپای چاپی 2383-4064
شاپای الکترونیکی 2717-3399
زبان مقاله ها فارسی- انگلیسی
سال شروع انتشار 1388
صاحب امتیاز دانشگاه فردوسی مشهد
با همکاری انجمن علمی مدیریت راهبردی ایران
شیوه داوری دو سر کور
مجوز انتشار و حق مولف License (CC BY 4.0)
پایگاه‌های نمایه‌کننده SID, civilica, GoogleScholar, ISC, magiran
شبکه‌های اجتماعی LinkedIn, Academia, WhatsApp

درباره نشریه

 منبع حمایتی

  • منابع داخلی دانشگاه

 

 سیاست دسترسی آزاد

نشریه مدیریت تحول، نشریه ای  با دسترسی آزاد است  به این معنی که تمام محتوای آن به صورت رایگان و بدون هزینه برای کاربران در دسترس است. کاربران مجاز به خواندن، دانلود، کپی، توزیع، چاپ، جستجو یا پیوند به متون کامل مقالات هستند، یا از آنها برای هر هدف قانونی دیگری بدون درخواست اجازه قبلی از ناشر یا نویسنده استفاده کنند.

نشریه «پژوهش نامه مدیریت تحول» به صاحب امتیازی دانشگاه فردوسی مشهد؛ به‌طور کامل الزامات انتشار دسترسی آزاد را طبق «Creative Commons Attribution 4.0 International License (CC BY 4.0)» رعایت می‌کند.

 

تاریخچه نشریه

اولین شماره نشریه در نیمه اول سال 1388 با پروانه انتشار نامه شماره 2386/124 مورخ 30/5/1387 به چاپ رسید . این نشریه با مجوز شماره 1027/11/3 مورخ 17/6/1388 کمیسیون نشریات علمی کشور دارای اعتبار علمی – پژوهشی است.

 این نشریه با همکاری انجمن علمی مدیریت راهبردی ایران منتشر می شود.

 

هزینه ها

نویسندگانی که مقالات آن‌ها پذیرش می‌شود می بایست مبلغ 2000000 (دومیلیون ریال)جهت هزینه‌های ویراستاری و چاپ مقاله به حساب معاونت پژوهشی دانشگاه (به صورت پرداخت آنلاین در پرتال خود) واریز کنند.

 

 سیستم مشابهتیاب مقاله های علمی

پژوهش نامه مدیریت تحول برای جلوگیری از سرقت علمی از سامانه مشابهت‌یاب همیاب سیناوب استفاده می‌کند.

 

بیانیه محرمانگی

نام‌ها و آدرس‌ ایمیل‌های وارد شده در سایت نشریه، منحصراً برای اهداف نشریه استفاده می‌شود و برای قسمت‌های دیگر قابل دسترسی نیست و در دسترس هیچ شخص و یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.

 

تشکر و قدردانی

نویسندگان باید به مراکز یا افرادی که در شکل‌گیری پژوهش آن تأثیرگذار بوده‌اند اشاره نموده و قدردانی نمایند.همچنین در صورت نیاز حامی مالی پژوهش در این بخش ذکر شده و مورد قدردانی قرار می گیرد.